Seniorzy- Remis na koniec rundy

Ostatni mecz rundy zapowiadał się elektryzująco. Na stadion przy Leśnej 20 zawitał wicelider z Warszawy, drużyna RKS Okęcie. Początek spotkania to zdecydowane ataki zawodników Jedności. Już jedna z pierwszych sytuacji mogła zakończyć się bramką Jakuba Mazurka, który oddał strzał w poprzeczkę. Po pierwszym kwadransie do głosu zaczęli dochodzić goście i mecz się wyrównał. Zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na nudę, ponieważ obie drużyny nastawiły się na strzelenie bramki. W 34 minucie na sztuka udała się gościom. Prawą stroną boiska popędził skrzydłowy Okęcia, celnie dośrodkował piłkę, ta spadła pod nogi napastnika który oddał strzał do bramki. Tor lotu starał się przeciąć Tadek Słoniowski jednak niefortunnie skierował ją do bramki. Gol samobójczy nie podciął skrzydeł Jedności i tuż przed przerwą strzałem głową do remisu doprowadza Łukasz Matulka.

Druga połowa stała na wyrównanym poziomie i nie przyniosła zmiany rezultatu. Trzeba oddać, że tempo całego spotkania było całkiem niezłe i obie drużyny do ostatniego gwizdka sędziego starały się strzelić zwycięską bramkę.

LKS Jedność Żabieniec- RKS Okęcie Warszawa 1:1 (1:1)

43’ Łukasz Matulka.

Skład: Belka- Paduch, Słoniowski, Siekański, Korczak-T. Jamorski, Kozłowski, Sochacz, Matulka, Ł. Jamorski- Mazurek.

Powiązana galeria: